افزونه ها

۱۰ مورد از بهترین افزونه های عضویت در وردپرس

10 مورد از بهترین افزونه های عضویت در وردپرس

آیا شما وب سایت دارید؟درباره امتیاز های سایت های عضویت چیزی شنیده اید؟ شانس شما این است که سایت های عضویت در همه جا یافت می شوند و با کمک این مطلب می توانید اطلاعات جامعی در مورد انتخاب افزونه مناسب برای عضو گیری سایت داشته باشید.

امروزه اکثر وبمستران به دنبال افزونه های مختلف و سبک برای عضویت گیری وب سایت هستند. عده ای تمایل دارند محدودیت دسترسی ایجاد کنند و فقط بعضی از اطلاعات را به کاربران عمومی نمایش دهند و اطلاعات کامل تر را به اعضای وفادار و اختصاصی خود نمایش دهند خب دور از منطق هم نیست.

ممکن است برخی از اسناد یا فایل های مهم  را برای عموم و بعضی به طور انحصاری برای اعضا به اشتراک گذاشته شود  و این امر با افزونه های کاربردی وردپرس امکان پذیر می شود.با افزونه های عضویت همچنین می توانید عضویت خود را محدود کنید، اعضای غیر ضروری را حذف، دسته بندی و دسترسی به آنها را کنترل کنید و این موضوع نهایتا به افزایش سود می انجامد .

امروزه برنامه نویسان توانستند ابزارهایی را برای ارتقاء عملکرد وب سایت، توسعه دهند.  این روند عضویت گیری در تمام صنایع  کاربرد دارد از سایت های فروشگاه های تخفیف لباس گرفته تا روزنامه های آنلاین! با این حال، افزونه های عضویت بسیار زیادی در وردپرس ارائه شده است ، که توسط شرکت های مختلف توسعه یافته است. شما باید انتخاب کنید که کدام یک از این افزونه ها برای وب سایت شما مناسب تر است.

۱۰ افزونه جذاب عضویت گیری در وردپرس که بسیار جذاب هستند:

افزونه UserPro – کار کردن با این افزونه بسیار ساده و آسان است . یک افزونه عالی در زمینه عضویت گیری در وردپرس است که به شما در ایجاد یک سایت جامع اجتماعی کمک می کند. با افزونه UserPro  پروفایل زیبایی برای ورود و ثبت نام برای وردپرس می توانید ایجاد کنید. علاوه بر این، UserPro همراه با بارهای از ویژگی های دیگر مانند اتصال اجتماعی و ادغام، بازاریابی ویروسی، مدال ها ی کاربر، حساب های تایید شده، محدودیت محتوا، اشتراک فعالیت عمومی / خصوصی و  موارد زیادی به توسعه کسب و کار شما کمک می کند. پروفایل کاربری شگفت انگیز این افزونه هرگز قبل از UserPro ارائه نشده بود که گزینه های مختلف سفارشی کردن مشخصات را در اختیار شما قرار می دهد. مهمانان شما می توانند با استفاده از سایت های مورد علاقه ی خود از شبکه های اجتماعی ثبت نام و وارد شوید: فیس بوک، توییتر، Google+، LinkedIn، Instagram و VK. شما می توانید محتوا را در سطوح مختلف از صفحات شخصی به کل وب سایت محدود کنید. تمام این موارد به سادگی در یک  افزونه است!

لطفا چک کنید که چقدر کاربری اسانی دارد و فرم ها و فیلدهای ورود به سیستم سفارشی برای سایت وردپرس خود می توانید ایجاد کنید:

افزونه های عضویت مشابه:

Profile Builder

این یک افزونه برای ثبت نام، ورود و ویرایش مشخصات پروفایل طراحی شده است. این یک افزونه بسیار مفید است، زیرا به شما اجازه می دهد داده ها را از طریق ثبت نام، برای اهداف ورود به سیستم ایجاد کنید. این افزونه به شما امکان می دهد که نمایه اعضا را در قسمت جلویی ثبت کنید، بنابراین نیازی به انجام آن در داشبورد پیش فرض وردپرس نیست. آنها همچنین نسخه “PRO” را ارائه می دهند که دارای ویژگی های بیشتری است.

MemberPress Membership Plugin

افزونه عضویت MembersPress  چه چیزی این افزونه را از دیگر افزونه ها متمایز می کند، آیا این امکان وجود دارد که شما یک سایت عضو را از ابتدا ایجاد کنید. این همه ویژگی ها، که شما را قادر به اجرای یک سایت عضویت می کند. ویژگی هایی که اجازه می دهد محدودیت ها برای همه دسترسی ها یا محتوای انتخاب شده، مدیریت کاربران نامحدود و فروش تعداد نامحدودی از محصولات. همچنین ویژگی هایی وجود دارد که امکان پشتیبانی از استفاده از PayPal را فراهم می کنند.

Users Ultra WordPress Plugin

انعطاف پذیری این افزونه، آن را یک ابزار ایده آل برای استفاده تبدیل کرده است.در ساخت و اجرای همه موارد در یک سایت عضویت کمک تان خواهد کرد. این افزونه به شما اجازه می دهد تا از سیستم عامل های مختلف اجتماعی در اینترنت استفاده کنید.
این افزونه مجهز به ابزارهایی است که به شما اجازه می دهد سفارشی کردن فیلدها، وارد کردن و صادرات کاربران و محدود کردن محتوا، با توجه به برنامه عضویت. همچنین  طرح پرداخت داشته باشید.

Guest Post Plugin

افزونه پست مهمان، اگر می خواهید سایت خود را به مهمان  و دوستانه اختصاص دهید، این افزونه برای شما مناسب است. این افزونه به شما اجازه می دهد مهمانان خود را برای ارسال وبلاگ ، دسترسی بدهید . این افزونه بسیار ساده است، شما می توانید به مهمان خود اجازه دهید مقالات خود را برای هزینه ارسال کنند. یا ممکن است بخواهید به طور خودکار دریافت مهمانان را بفرستید و اجازه دهید پوسترهای پرداخت را به وبلاگ خود در پلتفرم خود بفرستید.

Modal Login Register Forgotten WordPress Plugin

ورود به سیستم ثبت نام Forgotten WordPress Plugin. این ویژگی های زیادی دارد که ارزش بالاتری را برای پلتفرم شما به ارمغان می آورد. این قابلیت ورودی / خروج از مسیریابی، قابلیت کد کوتاه، طراحی کاربر پسند و قالب ایمیل برای نام چند است.

User Meta

این یکی از بهترین افزونه های پروفایل کاربری رایگان برای وردپرس است. با ارائه دهنده تمام ویژگی های اساسی و بسیار مورد نیاز برای ایجاد و تنظیم پروفایل های کاربری در وردپرس طراحی شده است. این افزونه شامل تنظیم ورود، ایجاد پروفایل کاربر و حتی عضویت در حق عضویت نیز باشد. و به عنوان مدیر وب سایت وردپرس، شما نیز باید این افزونه بسیار مفید را بشناسید. این به این دلیل است که به شما اجازه می دهید اطلاعات کاربری کاربر را به راحتی مدیریت کنید.

User Profiles Made Easy plugin

دارای کاربری بسیار اسانی می باشد. این افزونه شما را قادر می سازد تا با ورود وردپرس خود، ثبت نام ورود و پایان پروفایل خود را ادغام کنید. این قابلیت برای سفارشی کردن فرم ها و زمینه ها، به شما کمک می کند و در واقع همه چیز در وب سایت شما وجود دارد. محبوب برای دایرکتوری عضو می باشد به طوری که دایرکتوری عضو را با قابلیت جستجو، اسپم ،متوقف کردن مدیریت را آسان می کند.

PrivateContent – Multilevel Content Plugin

PrivateContent – افزونه محتوای چندسطحی این افزونه برای محدود کردن بعضی از کاربران در برخی از محتویات وب سایت بسیار مناست تر است. با هدایت کاربران می توانید تصمیم بگیرید چه کسی می تواند به منطقه خاص دسترسی پیدا کند. ویژگی های دیگر مانند نصب آسان، کد های مرتب سازی پاسخگو و ۱ کلیک قفل، برای مخفی کردن وب سایت شما.

WPEverest

اگر شما نیاز به ثبت نام فرم ثبت نام و ورود به سیستم دارید، این افزونه برای وردپرس است که شما باید بدست آورید. این فرم ساده و تمیز را فراهم می کند که کاربران جدید می توانند هر زمان که بخواهند برای یک نمایه در وب سایت خود ثبت نام کنند، پر می شوند. افزونه همچنین دارای گزینه های زیادی برای سفارشی سازی پروفایل ساده برای کاربران آن است.

در این جا فقط ۱۰ افزونه بسیار جذاب وردپرس را معرفی کردیم، اما هنوز هم در وب افزونه های بسیاری وجود دارد. شرکت ها همچنان به توسعه افزونه های وردپرس و سایر افزونه ها برای ایجاد قابلیت های بیشتر هر وب سایت ادامه می دهند. این به سهولت برای صاحب وب سایت در مدیریت آن و به همین ترتیب برای کاربران به ارمغان می آورد.

عضویت وردپرس در حال حاضر یک پول ساز خوب است. با توسعه سریع تکنولوژی،امروزه کسب و کارها در حال رقابت برای گرفتن این بازار بزرگ آنلاین هستند. با استفاده از یک وب سایت عضویت در وردپرس، مجهز به برخی از افزونه های ذکر شده در اینجا، کسب و کار خود را توسعه دهید و کسب درامد بیشتری داشته باشید.

یکی از دلایلی که برخی از شرکت ها در سودآوری به مشکل برخورداند این است که آنها به اندازه کافی هوشمند نیستند تا تکنولوژی های بزرگ را به نفع خود تمام کنند. آنها همچنان ابزارهای بازاریابی قدیمی را حفظ می کنند که دسترسی و قابلیت آنها را محدود می کند. همانطور که شرکت های موفق به استفاده از تکنولوژی در هر جنبه ای از کسب و کار خود مشغولند و تا حد زیادی بر تکنولوژی تأثیر می گذارند. از تولید، فروش و بازاریابی و منابع انسانی، همه در پیشرفت تکنولوژی تکیه می کنند.

با توسعه نرم افزار سریع، شرکت های نرم افزاری، برنامه نویسان و طراحان، قادر به ارائه بازار با افزونه های آسان، انعطاف پذیر، سریع و کاملا پاسخگو هستند. این باعث می شود که صاحبان سایت یا پلتفرم به سهم بازار بزرگ دست پیدا کنند و بهره وری را به حداکثر برسانند.

این مقاله ممکن است به شما در کنار کارهای استرس زا در انتخاب افزونه مناسب برای پلتفرم شما کمک کند. این باعث می شود که وب سایت / پلت فرم شما برای سهم بازار در وب رقابت کند. یک لبخند شیرین بزن، زیرا اکنون دانش پایه را دارید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن